وارد کننده اصلی و نمایندگی برند کامیکا با گارانتی 12 ماهه
درصورت هرگونه مشکل در پروسه ثبت سفارش، با شماره واتس اپ 09927111678 تماس بگیرید

چرا باید برای اجرا میکروفون خودتان را به همراه داشته باشید؟

میکروفون

به‌عنوان یک خواننده (چه خواننده اصلی و چه نوازنده‌ای که در نقش یک همخوان نیز ظاهر می‌شود)، می‌توانید بدون همراه داشتن میکروفون خودتان نیز کارتان را به‌ نحوی انجام دهید. معمولاً آن فردی در گروه که صاحب PA است، یک میکروفون نیز در اختیار دارد و شما می‌توانید از آن استفاده کنید. یا اگر کلاب، کلیسا یا سالن اجرای شما از سیستم پخش صدا بهره‌مند باشد، حتماً چند میکروفون نیز در اختیار دارد.

اما پیشنهاد ما این است که در زمان اجرا، میکروفون شخصی خودتان را به همراه داشته باشید. برای این پیشنهاد، چند دلیل داریم:

– شما به‌خوبی می‌دانید که میکروفون خودتان کجا بوده، چه کسی از آن استفاده کرده و کاربر آن، چقدر به بهداشت اهمیت می‌داده است. فکر می‌کنم برای این مورد، به توضیح بیشتری نیاز نباشد.

– در هنگام خرید میکروفون، حتماً به مناسب بودن آن برای صدای شخص خودتان توجه کرده‌اید و آن را به‌طور مشخص، برای صدای خودتان پسندیده‌اید. پس هنگامی که از آن در یک اجرا استفاده می‌کنید، مطمئن هستید که همان گزینه‌ مطلوب و ایده‌آل خودتان است؛ اما اگر میکروفون اختصاصی خود را به همراه نداشته باشید، باید امیدوار باشید که میکروفون‌های موجود، برای شخص شما مناسب باشند.

– از شرایط میکروفون مطمئن هستید و نیازی نیست که همواره نگران آسیب‌هایی باشید که یک میکروفون، در طول مدت‌های مدید استفاده، افتادن، پرت شدن و بی‌توجهی‌های مکرر متحمل شده است.

در نتیجه، به همراه داشتن میکروفونی که به‌خوبی از آن مراقبت شده، برای صدای شما مناسب است و کاملاً تمیز و بهداشتی است، همیشه بهترین کار است.

در پایان، ذکر یک نکته نیز خالی از لطف نیست؛ اصلاً غیرمعمول نیست که یک خواننده استودیویی، در زمان اجرا، از میکروفون شخصی و مخصوصی استفاده کند که به‌طور مشخص، با صدای او ترکیبی دلنشین و جذاب ارائه می‌کند.

منبع: گیتار ایران

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*