وارد کننده اصلی و نمایندگی برند کامیکا
درصورت هرگونه مشکل در پروسه ثبت سفارش، با شماره واتس اپ 09927111678 تماس بگیرید

درباره شرکت بهین مدیا

بهین مدیا را بیشتر بشناسید

شرکت بهین مدیا در سال 1388 و در زمانی تاسيس گرديد كه نخستين فعالیت ها جهت ديجيتال سازي در حوزه Broadcast در ایران، آغاز شده بود. در اين راستا و پس از گذشت بیش از يك دهه از آغاز فعاليت مستمر و پويا، هم اكنون اين شركت در زمره شركتهاي شناخته شده در اين حوزه و از تامین کنندگان شناخته شده برای سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مي باشد. ساختار مديريتي اين مجموعه همواره در تلاش جهت توسعه و تعالي زيرساختهاي توليد، فروش و خدمات پس از فروش، با اتكا به دانش و تجربه نيروي انساني خود، در راستاي بومي سازي فناوري هاي نوين در حوزه Broadcast بوده است.

شرکت بهین مدیا در حال حاضر به عنوان يك شركت خصوصي در زمينه توليد، توزیع و ارائه خدمات پس از فروش كالا و خدمات در يك تراز پيشرو و دانش بنيان مشغول به فعاليت مي باشد. چشم انداز ما، ارتقاء كيفي سطح محصولات و خدمات و تلاش براي ورود به بازار هاي بين المللي در سطح منطقه و جهان مي باشد.

نمایندگی کامیکا در ایران

پیشرفت تکنولوژی و همه گیری گوشی های موبایل هوشمند، همچنین پیشرفت کیفیت فیلم برداری و عکس برداری این گوشی ها، همزمان با گسترش روز افزون شبکه های اجتماعی و رشد استفاده از گوشی های تلفن همراه برای عکس برداری و فیلمبرداری از رویداد های روزانه و ارائه توانمندی های شخصی در قالب فیلم و نشر و باز نشر این فیلم ها، این بار نه از دریچه شبکه های تلویزیونی بلکه با اتکا به فراگیری و قابلیت های شبکه های اجتماعی، نیاز به امکان ضبط صدا با کیفیت بالا همزمان با پیشرفت کیفیت در فیلم برداری را بیش از پیش عیان ساخت.

تجربه فنی در حوزه رسانه و خلاَ موجود در حوزه صدا در رسانه های نوین، ما را بر آن داشت تا پس از بررسی های کارشناسی و تست نمونه های مختلف از برند های معتبر بین المللی، سر انجام برند Comica را بعنوان مناسب ترین گزینه جهت معرفی در بازار ایران انتخاب نماییم. شرکت Comica Technology.، یک شرکت چینی در تراز بین المللی بوده و با تکیه بر توان مهندسی از سال 2012 تا کنون قادر به فتح بازارهای آسیایی، اروپایی و امریکای شمالی و ارائه محصولات با استاندارد های CE و ROHS گردیده است.

شرکت بهین مدیا بعنوان نماینده انحصاری کمپانی Comica، تنها مرجع رسمی ارائه خدمات مربوط به واردات، فروش و خدمات پس از فروش مربوط به محصولات کامیکا، در ایران می باشد.

گواهی نامه های  استاندارد CE و ROHS

گواهی استاندارد

 بهین مدیا نمایندگی چه برندهایی را دارد؟

 

RF TV & Satellite

 

Audio & Video

 

Measurement & Monitoring